Carlsbad Plaza
Lokalizacja: Karlove Vary - Republika Czeska

Inwestor: Carlsbad Plaza

Zakres: generalny wykonawca - przebudowa i rekonstrukcja byłego hotelu Florence na pięciogwiazdkowy hotel uzdrowiskowy Carlsbad Plaza z saunalandem i balneoterapią.

Czas realizacji:  2003- 2005 
 
Wartość kontraktu:  630 mln Kč

Kontrakt ten był pierwszą poważną inwestycją firmy. Zaledwie kilka miesięcy po zarejestrowaniu Spółki, w głównej mierze dzięki doświadczeniu, profesjonalizmowi i zaufaniu, jakim cieszyli sie na czeskim rynku budowlanym założyciele KRAK-CHEMu, udało się podjąć realizacji tak dużej i prestiżowej inwestycji.

Pięciogwiazdkowy, luksusowy hotel uzdrowiskowy Carlsbad Plaza powstał w kilkanascie miesięcy w efekcie gruntownej rekonstrukcji i dobudowy istniejącego hotelu Florence.
W obiekcie znajduje się 160 pokoi, w części zabytkowej hotelu znajduja się pokoje 5-gwiazdkowe, w nowowybudowanej części pokoje 4-gwiazdkowe.
Dziełem firmy KRAK-CHEM jest także znajdujący sie na terenie uzdrowiska rozległy kompleks basenów, saun, wodnych atrakcji i pomieszczeń parowych nazwany Saunalandem.
Na terenie kompleksu znajdują się również 3 restauracje, bary, kawiarnie, sklepy, sala kongresowa oraz podziemne garaże.
 
Za realizację tej inwestycji firma KRAK-CHEM Sp. z o.o. została nagrodzona w prestizowym konkursie "Budowa Roku 2005" nagrodą I stopnia i statuetką, nazywaną często "Budowlanym Oscarem".Aktualne Realizacje

 
 przybulwarze3male
Apartamenty "Przy Bulwarze" - III etap
 
malecp
"Centrum Południowe" - Wrocław
 

Nagrody i wyróżnienia
  
Budowa Roku

Budowa Roku

 gazelamale

  honorismedal1 

 thumb_rekomendacja.jpg

 isomale